Endişelenmenize gerek yok!

İyzico Korumalı Alışveriş var.


Sitede beğendiğiniz ürünü satın alın
Size gönderilecek olan ürünün hasarlı ya da yanlış olduğu endişesine kapılmadan değişim, iade süreci stresine girmeden beğendiğiniz ürünü satın alın. Ödeme sayfasında “Korumalı Alışveriş” seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacak. Artık ödemeniz iyzico Korumalı Alışveriş güvencesi altında.

Satın aldığınız ürünü teslim alın
Alışverişinizi tamamlandıktan sonra iyzico, cep telefonunuza ve e-posta adresinize size özel alışveriş detay sayfanızı görüntüleyebileceğiniz, 7/24 canlı destek hizmeti de alabileceğiniz link’i içeren bir bilgilendirme mesajı gönderir.

Endişelenmenize gerek yok
Ürününüzü teslim aldıktan sonra ürüne bakın, deneyin, inceleyin. Diyelim ki iade etmeye karar verdiniz; endişelenmeyin. İade süreci için tek yapmanız gereken, SMS ile gelen link üzerinden iyzico’ya ulaşmak. 


İYZİCO İLE KORUMALI ALIŞVERİŞ. ÖDE, ÜRÜN GELSİN, KONTROL ET, ONAY VER.
0

Gizlilik İlkeleri

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ
Sitemize Üye Olmak Için Girmiş Olduğunuz Tüm Bilgiler, 3. Parti Firma Veya Kişilerle Paylaşılmayacaktır.
Sitemiz Iletişim Formlarından Girmiş Olduğunuz Tüm Bilgiler, 3. Parti Firma Veya Kişilerle Paylaşılmayacaktır.
Sitemiz Bazı Dönemlerde Müşterilerine Ve Üyelerine Kampanya Bilgileri, Yeni Ürünler Hakkında Bilgiler, Promosyon Bilgileri Gönderebilir. Üyelerimiz Bu Gibi Bilgileri Alıp Almama Konusunda Her Türlü Seçimi Üye Olurken Yapabilir Ve Sonrasında Üye Girişi Yaptıktan Sonra Hesap Bilgileri Bölümünden Bu Seçim Değiştirilebilmektedir.
Üye Olurken Verdiğiniz Tüm Bilgilere Sadece Siz Ulaşabilir Ve Siz Değiştirebilirsiniz. Üye Giriş Bilgilerinizi Güvenli Koruduğunuz Takdirde Başkalarının Sizinle Ilgili Bilgilere Ulaşması Ve Bunları Değiştirmesi Mümkün Değildir. 

BİLGİLERİNİZİN ALINMASI VE KULLANIMI

İstisnasız Tüm Müşterilerimize Ait Kişisel Bilgiler, Kati Suretle Gizlilik Içerisinde Alınmaktadır. Bununla Beraber Iş Sürecimizin Sorunsuz Ilerlemesi Için Müşteri Bilgilerimizin Saklanması Ve Kullanımı Kısmen Gereklidir.

Siparişlerin En Iyi Şekilde Karşılanması Için, Işin Tamamlanmasına Yönelik Bilgiler Markalayka.Com'da Saklanır Ve Gerektiğinde Teslimat Sırasında Lojistik Ve Kargo Firmalarına Aktarılır. Bunun Haricinde Kişisel Bilgiler Kesinlikle 3. Şahıslara Iletilmemektedir. Markalayka.Com Müşteri Bilgilerini Yeni Satış Kampanyaları Hakkında Bilgi Vermek, Ürün Ve Hizmet Sunumunu Iyileştirmek Üzere Saklar Ve Kullanır. Ayrıca Gerektiğinde Anonim Kullanıcı Profilleri Pazar Araştırması Için Kullanılmaktadır.

BİLGİLERİN DOĞRULANMASI
Müşteriler Markalayka.Com'da Kendileri Hakkında Hangi Bilgilerin Saklanmış Olduğunu Öğrenmek Için Ücretsiz Olarak Yazılı Bilgi Talep Edebilirler. Olası Düzeltmeler, Engellemeler Veya Bilgilerin Silinmesi Hakkındaki Talepleriniz - Yasaların Öngördüğü Ölçüde - Derhal Işleme Alınmaktadır.

Bilgilerin Korunması Ve Güvenliği Hakkında Markalayka.Com'A Sormak Istediğiniz Başka Sorular Olursa, Her Zaman İ[email protected] E-Posta Adresimizi Kullanarak Bize Ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Markalayka.Com