Endişelenmenize gerek yok!

İyzico Korumalı Alışveriş var.


Sitede beğendiğiniz ürünü satın alın
Size gönderilecek olan ürünün hasarlı ya da yanlış olduğu endişesine kapılmadan değişim, iade süreci stresine girmeden beğendiğiniz ürünü satın alın. Ödeme sayfasında “Korumalı Alışveriş” seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacak. Artık ödemeniz iyzico Korumalı Alışveriş güvencesi altında.

Satın aldığınız ürünü teslim alın
Alışverişinizi tamamlandıktan sonra iyzico, cep telefonunuza ve e-posta adresinize size özel alışveriş detay sayfanızı görüntüleyebileceğiniz, 7/24 canlı destek hizmeti de alabileceğiniz link’i içeren bir bilgilendirme mesajı gönderir.

Endişelenmenize gerek yok
Ürününüzü teslim aldıktan sonra ürüne bakın, deneyin, inceleyin. Diyelim ki iade etmeye karar verdiniz; endişelenmeyin. İade süreci için tek yapmanız gereken, SMS ile gelen link üzerinden iyzico’ya ulaşmak. 


İYZİCO İLE KORUMALI ALIŞVERİŞ. ÖDE, ÜRÜN GELSİN, KONTROL ET, ONAY VER.
0

Hakkımızda

Biz Kişiselleştirilmiş Kol Saatleri Üreten Bir Firmayız.

Piyasadaki Çeşitli Saat Markalarının Içlerine Sizin Istediğiniz Fotoğrafı, Figürü, Logoyu, Yazıyı Özel Bir Baskı Tekniği Ile Işleyerek Size Özel Hale Getiriyoruz.

Sitemizde Bulunan Saat Markalarını Kişiye Özel Olarak Ya Da Normal Olarak En Iyi Fiyat Garantisi Ile Sizlere Sunmaktayız.

2005 Yılından Bu Yana Gelen Saat Tecrübemiz Ile Sizlere En Iyi Hizmeti Ve Tüm Saatlerimizde En Iyi Garantiyi Vermekteyiz.