Endişelenmenize gerek yok!

İyzico Korumalı Alışveriş var.


Sitede beğendiğiniz ürünü satın alın
Size gönderilecek olan ürünün hasarlı ya da yanlış olduğu endişesine kapılmadan değişim, iade süreci stresine girmeden beğendiğiniz ürünü satın alın. Ödeme sayfasında “Korumalı Alışveriş” seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacak. Artık ödemeniz iyzico Korumalı Alışveriş güvencesi altında.

Satın aldığınız ürünü teslim alın
Alışverişinizi tamamlandıktan sonra iyzico, cep telefonunuza ve e-posta adresinize size özel alışveriş detay sayfanızı görüntüleyebileceğiniz, 7/24 canlı destek hizmeti de alabileceğiniz link’i içeren bir bilgilendirme mesajı gönderir.

Endişelenmenize gerek yok
Ürününüzü teslim aldıktan sonra ürüne bakın, deneyin, inceleyin. Diyelim ki iade etmeye karar verdiniz; endişelenmeyin. İade süreci için tek yapmanız gereken, SMS ile gelen link üzerinden iyzico’ya ulaşmak. 


İYZİCO İLE KORUMALI ALIŞVERİŞ. ÖDE, ÜRÜN GELSİN, KONTROL ET, ONAY VER.
0

Hesap Numaralarımız

Siparişinizin tamamlanabilmesi için aşağıdaki hesap numarasına siparişinize ait toplam tutarı göndermeniz gerekmektedir.


TÜRKİYE İŞ BANKASI HESABI

IBAN:              TR25 0006 4000 0011 4000 6738 64

Alıcı Adı:         BORA MANDACI

Swift Kodu:    ISBKTRIS  ( Yurt dışı siparişler için gerekli )

PTT posta çeki:  Hesap No:  6111692

Siparişinizin gecikmemesi için, Havale/EFT işlemlerinde açıklama bölümüne sipariş numaranızı yazmanız yeterlidir. Açıklama bölümüne bunun dışında bir şey yazmanıza gerek yoktur. Sipariş numaranızı siparişinizi tamamladığınızda size gelen mailde "Sipariş ID" olarak göreceksiniz yada hesabınıza girip bakabilirsiniz. Bulamıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.