Endişelenmenize gerek yok!

İyzico Korumalı Alışveriş var.


Sitede beğendiğiniz ürünü satın alın
Size gönderilecek olan ürünün hasarlı ya da yanlış olduğu endişesine kapılmadan değişim, iade süreci stresine girmeden beğendiğiniz ürünü satın alın. Ödeme sayfasında “Korumalı Alışveriş” seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacak. Artık ödemeniz iyzico Korumalı Alışveriş güvencesi altında.

Satın aldığınız ürünü teslim alın
Alışverişinizi tamamlandıktan sonra iyzico, cep telefonunuza ve e-posta adresinize size özel alışveriş detay sayfanızı görüntüleyebileceğiniz, 7/24 canlı destek hizmeti de alabileceğiniz link’i içeren bir bilgilendirme mesajı gönderir.

Endişelenmenize gerek yok
Ürününüzü teslim aldıktan sonra ürüne bakın, deneyin, inceleyin. Diyelim ki iade etmeye karar verdiniz; endişelenmeyin. İade süreci için tek yapmanız gereken, SMS ile gelen link üzerinden iyzico’ya ulaşmak. 


İYZİCO İLE KORUMALI ALIŞVERİŞ. ÖDE, ÜRÜN GELSİN, KONTROL ET, ONAY VER.
0

İade, Değişim ve Garanti

Ürün İade Koşulları ;

    Kişiye özel ürünler hariç diğer tüm ürünlerde iade vardır. Kişiye özel ürün; üzerine herhangi bir resim , yazı , logo işlenmesi demektir. Bu ürünler bir daha kullanılamayacağı ve size özel hazırlandığı için iade olmaz. Ürünü satın almadan önce ürün detayda özellikler sekmesinde ürün ölçüleri, ürün rengi v.b. tüm ayrıntılar yazmaktadır. Lütfen dikkatli inceleyiniz. Anlayamadıklarınızı bize sorabilirsiniz. İadelerde kargo ücretleri karşı tarafa yani müşteriye aittir. Ürünü kapıda ödeme aldıysanız kapıda ödeme komisyonu da iade edilmez.

İade şartlarımız şöyledir ;
Ürünü teslim aldığınız tarihten sonra 14 gün içinde bize kargolamalısınız,
Orjinal kutusunda olmalı,
Ürünün kullanılmamış olmalı,
Ürünün üzerinde herhangi bir çizik, deforme v.b olmamalı,
Ürünün belgeleri eksiksiz olmalı,

 
Ürün Değişim Koşulları ;

    Kişiye özel ürünler hariç diğer tüm ürünlerde değişim vardır. Kişiye özel ürün; üzerine herhangi bir resim , yazı , logo işlenmesi demektir. Bu ürünler bir daha kullanılamayacağı ve size özel hazırlandığı için değişim olmaz. Ürünü satın almadan önce ürün detayda özellikler sekmesinde ürün ölçüleri, ürün rengi v.b. tüm ayrıntılar yazmaktadır. Lütfen dikkatli inceleyiniz. Anlayamadıklarınızı bize sorabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücretleri karşı tarafa yani müşteriye aittir.

Bizden kaynaklı hatalarda değişim  vardır ve ücretsizdir.

Değişim şartlarımız şöyledir ;
Ürünü teslim aldığınız tarihten sonra 14 gün içinde bize kargolamalısınız,
Orjinal kutusunda olmalı,
Ürünün kullanılmamış olmalı,
Ürünün üzerinde herhangi bir çizik, deforme v.b olmamalı,
Ürünün belgeleri eksiksiz olmalı,
 
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
 
Garanti Koşulları ;
Tüm ürünler garantilidir. Ürünlerin garanti koşulları farklı olduğu için her ürünün açıklama kısmında (yada özellikler kısmında) garanti şartları yazmaktadır.