Endişelenmenize gerek yok!

İyzico Korumalı Alışveriş var.


Sitede beğendiğiniz ürünü satın alın
Size gönderilecek olan ürünün hasarlı ya da yanlış olduğu endişesine kapılmadan değişim, iade süreci stresine girmeden beğendiğiniz ürünü satın alın. Ödeme sayfasında “Korumalı Alışveriş” seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacak. Artık ödemeniz iyzico Korumalı Alışveriş güvencesi altında.

Satın aldığınız ürünü teslim alın
Alışverişinizi tamamlandıktan sonra iyzico, cep telefonunuza ve e-posta adresinize size özel alışveriş detay sayfanızı görüntüleyebileceğiniz, 7/24 canlı destek hizmeti de alabileceğiniz link’i içeren bir bilgilendirme mesajı gönderir.

Endişelenmenize gerek yok
Ürününüzü teslim aldıktan sonra ürüne bakın, deneyin, inceleyin. Diyelim ki iade etmeye karar verdiniz; endişelenmeyin. İade süreci için tek yapmanız gereken, SMS ile gelen link üzerinden iyzico’ya ulaşmak. 


İYZİCO İLE KORUMALI ALIŞVERİŞ. ÖDE, ÜRÜN GELSİN, KONTROL ET, ONAY VER.
0

Kargo

Siparişim hangi kargo şirketiyle teslim edilecek?

Teslimatlarımız YURTİÇİ Kargo veya PTT Kargo ile gerçekleştirilmektedir.

Ürün teslimatı hangi şehirlere yapılıyor?

Türkiye'nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. 
Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır.

Yurt dışına sipariş verebilir miyim?
Evet verebilirsiniz. En alt kısımda bu konu detaylı olarak açıklanmıştır.

Kargo ücreti ne kadardır? Nasıl öderim?

Tüm ürünlerde kargo ÜCRETİ 7.00 tl dir.

Siparişim ne zaman ulaşır?

Hafta içi verilen siparişler en erken 1 en geç 2 gün, hafta sonu verilen siparişler pazartesi günü kargoya teslim edilir. Kargo 1-2 iş günü içerisinde teslimat yapar.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra 1-2 iş günü gün içerisinde adrese teslim edilir.

Siparişiniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesindeki en önemli nedenlerden biri de adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi eksiksiz olarak giriniz.

Teslimatta gecikme olduğunda ne yapmalıyım?

Her türlü gecikmede bizimle iletişime geçiniz.

Teslimat anında adreste kimse bulunamazsa ne olacak?

Kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır. Kargo şirketini arayıp bilgi almanız gerekmektedir.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız. Ürün hasar görmüş ise teslim almayıp, kargo firma yetkilisine tutanak tutturunuz. Hasarlı ürün bilgisi tarafımıza ulaşır ulaşmaz, yeni ürün teslimat adresinize gönderilecektir.

Faturam siparişimle birlikte teslim edilmedi ne yapmalıyım?

Kargo ile teslimi yapılan siparişler, fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir. Eğer faturanız kargo ile ulaşmadı ise, [email protected] adresinden e-posta yolu ile yada iletişim tıklayıp bize ulaşabilirsiniz.

Çalışma saatlerimiz:

Hafta içi: 09.00 - 18.30
Cumartesi: 10.00 - 16.00

Saygılarımızla,
Markalayka